+370 620 36696
Atsiliepimai
Rasa ir Audrius

Malonus aptarnavimas, projektorius naujas, greitas, geras todėl džiaugiamės gavę kokybišką paslaugą už patrauklią kainą. Mūsų vestuvių proga aptarnaujantis personalas padovanojo ir nedidelę dovanėlę – nemokamai gavome didžiulį ekraną!

Aidas Buzys, mokymų vadovas, lektorius
 Ačiū. Patogus, kokybiškas, greitas ir malonus aptarnavimas. Aš žinau, kur ieškoti projektoriaus, kai jo reikia ne tik mokymams vesti, bet ir paįvairinti savo laisvalaikį.
UAB „Arvirida“, Arvydas M.

Įmonei buvo reikalingas projektorius pristatymui. Viskas vyko sklandžiai, be trukdžių. Rekomenduojame paslaugas ir kitiems.

Romena R. AMES Šiaulių vadovė

Mūsų kalbų mokykla rašė projektą ir gavo finansavimą kompiuterių nuomai.
Pagrindinės priežastys dėl ko pasirinkome http://biuroirangosnuoma.lt tai puikus aptarnavimas ir galimybė nuolatos atsinaujinti.

Rūta S.

Niekada nemaniau, kad seminarą gali taip pagyvinti kavos aparatas. Pirmą sykį pabandžiau jį išsinuomoti ir esu sužavėta, kad man patogiu metu jis buvo pristatytas ir net pravesta naudojimosi instrukcija.

UAB „Zig Zag Travel“, Sima I.

Norėčiau šiltai padėkoti už išsinuomotą projektorių su nešiojamuoju kompiuteriu. Puiki kaina, lengva naudotis bei neužėmė daug vietos. Labai dėkinga.

„Vero Moda“, Solveta P.

Projektorių buvome išsinuomoję seminarui. Norėčiau pabrėžti, kad tokios kokybės nesitikėjome. Esame labai patenkinti.

Šiaulių universitetas, Mindaugas S.

Esu labai patenkintas išsinuomojęs Jūsų projektorių. Viskas buvo tvarkinga, kokybiška ir patogu.

VMI, Raminta Š.

Esu dėkinga už projektorių, kuris puikiai atliko savo paskirtį. Tikrai naudosimės dar kartą!

LSDJS pirmininkas, Malik A.

Puiki kaina, patogus, kokybiškas projektorius. Esame labai dėkingi, kadangi renginiui pridavė gyvybingumo, kurį galėjote išgauti naudodami būtent projektorių. Ačiū!

Šiaulių miesto savivaldybė, Domas G.

Projektorius puikiai dirbo ir puikiai palengvino renginį, nes ne tik atitiko projektoriaus, bet ir garso kolonėlių funkciją, be to buvo mažas ir kompaktiškas, tad buvo patogu naudoti.

AB “Gubernija”, Irma G.

Džiaugiamės, kad prireikus atlikti pristatymą, nesunkiai radome projektorių. Lengvai naudojamas, puiki raiška. Dėkoju.