+370 620 36696
Projektorius įvairioms šventėmsOrganizuojant įvairias šventes, susiėjimus ir vakarėlius, svarbiausiu vakaro akcentu tampa tinkamas vakaro vedimas ir užsiėmimai. Labai dažnai organizuojant tokio tipo reginius praverčia projektoriaus nuoma, nes tai puiki galimybė praskaidrinti vakarą bei paversti jį dinamiškesniu, jaukesniu ir žaismingesniu. Kartais žmonės mano, jog projektorius – tik konferencijų atributas. Tačiau iš tiesų jis gali praversti organizuojant pačias įvairiausias šventes.

projektri filmui

Šiltame šeimos rate
Laukia graži šeimos šventė? Galbūt organizuojate gimtadienį, Naujųjų metų išvakares, vaikų šventę ar tiesiog smagų šeimos vakarą? Projektorius tokiems pasibuvimams puikiai tinka. Pasidomėkite projektoriaus nuoma savo mieste ir įsitikinsite, jog tai puiki vakaro pramoga. Galite prie vaišių stalo susėsti su šeima ir peržvelgti atostogų albumą arba pažiūrėti smagų filmą, kuris privers visus kvatotis. Atrodytų paprastas dalykas pavers vakarą jaukesniu ir žaismingesniu.

Svarbių švenčių metu
Nors organizuojant vestuves ar krikštynas atrodo, jog svarbiausia yra geri vedėjai, labai svarbu ir tai, kokios bus organizuojamos pramogos. Renginių organizatoriai prasitaria, kad projektoriaus nuoma dažnai kaip reikiant pagelbsti planuojat smagias ir turiningas vestuves ar krikštynas. Tai puiki galimybė visiems svečiams parodyti šmaikščius specialiai šventei sukurtus filmukus, jaunavedžių susipažinimo istorijas, paskutinių viengungiškų vakarų įrašus, krikštynų metu puikiai tinka artimiausių žmonių įrašyti palinkėjimai, vaikelio laukimo nuotraukos.

projektoriu pristatymui
Įmonės vakarėliuose
Žinoma, kiekvienoje įmonėje neapsieinama be tradicinių susiėjimų, vakarėlių ir kitokių pramogų. Dažniausiai organizuojant šventes ir pasibuvimus nepamirštama pasirūpinti ir tinkamomis pramogomis. Kad vakarėlis būtų įsimintinas ir turiningas, praverčia įvairūs aktyvūs žaidimai ir atrakcijos. Dažniausiai kaip nei viena konferencija nepraeina be projektoriaus, taip ir gerai suplanuotas darbo vakarėlis būtinai turi būti su šiuo prietaisu.

Jei pasirūpinote projektoriaus nuoma, pasirūpinote ir geromis emocijomis. Nes jis puikiai pravers skelbiant įvairus apdovanojimus, rinkimus, dalijant padėkas. Taip pat jis gali pagelbėti, jei organizuojate įvairias užduotis, namų darbų pristatymus, šmaikščius filmukus ir pan. Renginiui besiruošiant tikrai nuoširdžiai ir apgalvotai, be projektoriaus nepraeina nei vienas profesionaliai suplanuotas įmonės vakarėlis.