+370 620 36696

Kavos aparatų nuoma

Biure darbuotojai dirbs produktyviau, jeigu atmosfera darbo vietoje bus šilta ir jauki. Kavos aparatai – vienas paprasčiausių ir geriausių būdų įnešti jaukumo į biurą. Juk kavos pertraukėlė, kurios metu galima atitrūkti nuo darbų ir šiek tiek atsikvėpti, tokia svarbi darbo dienos dalis. Kavos aparatų nuoma pravers ne tik kasdieniame darbe, bet ir įvairiuose proginiuose renginiuose, tokiuose kaip konferencijos, mokymai, susitikimai, diskusijos, posėdžiai.

Jura Impressa S9 One Touch
jura impressa s9 one touch
Kaina parai: 27.0 EUR

Automatinis kavos aparatas
Naudojamos kavos tipas: Malta kava, Kavos pupelės
Reguliuojasi kavos stiprumas
Kavos rūšis: ristretto, cappuccino, latte, expresso, klasikinė
Svoris: 10 kg
Saeco Incanto Digital
kavos-aprarato-nuoma_saeco_incanto_digital
Kaina parai: 12.0 EUR

Automatinis kavos aparatas
Naudojamos kavos tipas: Malta kava, Kavos pupelės
Garo/karšto vandens vamzdelis
Kavos rūšis: Ristretto, doppio, cappuccino, latte, macchiato
Svoris: 15 kg
Bosch TES50129RW
Bosch TES50129RW kavos aprato nuoma
Kaina parai: 9.0 EUR

Automatinis kavos aparatas
Naudojamos kavos tipas: Malta kava, Kavos pupelės
Reguliuojamas kavos malimo rupumas.
Kavos rūšis: expresso, ristretto, doppio, cappuccino, macchiato
Svoris: 7 kg
Jura Impressa Cappuccinatore
kavos aparato nuoma jura
Kaina parai: 13.0 EUR

Automatinis kavos aparatas
Naudojamos kavos tipas: Malta kava, Kavos pupelės
Keraminis malimo malūnėlis
Kavos rūšis: Espresso, Latte, Machiatto, Ristretto, Cappuccino
Svoris: 9,5 kg

Kodėl verta pasinaudoti spausdintuvų nuoma?

  • Sutaupote laiko, gaunate kokybišką rezultatą
  • Siūlomi aukštos klasės spausdintuvai
  • Pigiau nei pirkti naują spausdintuvą
  • Nesitrukdo biuro darbas

Kaip išsirinkti spausdintuvą?

Spausdintuvas - neatsiejamas darbo, mokslo ir dažnai laisvalaikio įrankis. Dažniausiai trumpalaikė spausdintuvų nuoma praverčia ne tik įvairių renginių, seminarų ir mokymų metu, bet ir organizuojant susitikus su partneriais, įvairias konferencijas. Be to, spausdintuvo nuoma gali būti puiki išeitis iš nemalonios padėties biure sugedus biuro įrangai. Visgi, kaip tinkamai išsirinkti  spausdintuvą. Juk atrodo, kad jie visi itin panašūs ir gali būti, kad mažai kuo skiriasi?

  1. Rašaliniai spausdintuvai. Šio tipo spausdintuvai yra patys populiariausi ir dažniausiai galintys pasididžiuoti žema kaina. Tai paprasto naudojimo spausdintuvai, tačiau labiausiai jie praverčia spausdinant aukštos raiškos spaudinius, pvz., nuotraukas, ryškius paveiksliukus. Tačiau norint išnaudoti visas tokio spausdintuvo galimybes patartina pirkti ir tokiam spausdintuvui pritaikytą spausdinimo popierių. Tai gali kainuoti kiek brangiau, tačiau būsite užtikrinti aukšta kokybe.
  2. Lazeriniai spausdintuvai. Kiek sudėtingesnio veikimo mechanizmo - lazeriniai spausdintuvai - ypač populiarūs, kuomet ieškomi papildomi įrenginiai nuomai į biurą. Šie spausdintuvai pasižymi tuo, kad yra gana nebrangūs, juos išlaikyti taip pat nereikalingos papildomos lėšos, o dirba jie tikrai greitai ir kokybiškai, žinoma, tik negali pasigirti tokia ryškia raiška kaip rašaliniai.
  3. LED technologija. Naujausi spausdintuvai jau veikia pasitelkdami LED technologiją. Jų veikimo principas labai panašus į lazerinių, tačiau tai šiek tiek pigesnis variantas. Be to, šie spausdintuvai ypač vertinami dėl naujos technologijos suteikiamų galimybių sutaupyti eksploatacijai reikalingų išlaidų. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės ir norintiems prisidėti prie gamtos saugojimo.
  4. Papildomos savybės. Renkantis spausdintuvą nuomai, pravartu išsiaiškinti ir kitus papildomus teikiamus spausdintuvo privalumus. Pavyzdžiui, ne kiekvienas spausdintuvas kartu ir skenuoja dokumentus. Tik nuomos punkte pasikonsultavę su specialistu galutinai nuspręskite, kuris įrenginys Jums labiausiai  tiks trumpai pagalbai darbe ar mokymuose.
  5. Biudžetas. Labai svarbi dalis, renkantis spausdintuvą nuomai yra biudžetas, kurį galite skirti šiam reikalui. Tiesa tokia, kad reikia įvertinti gaunamo spausdintuvo kainą, tačiau jei Jums atrodo, kad už nuomą reikia sumokėti daugiau nei esate pasiruošę, pasidomėkite, galbūt išsirinkote per daug galingą spausdintuvą, kurio iš tiesų Jums nereikia.