+370 620 36696

Kodėl kompiuterių nuoma geriau?

7 priežastys, kodėl kompiuterių nuoma geriau?

– Pakaitinė įranga gedimo atveju
– Nereikia įšaldyti pinigų
– Garantija visu nuomos laikotarpiu
– Patogu prognozuoti verslo išlaidas
– Profesionali eksperto konsultacija
– Nuolat atnaujinama įranga
– Nuomos išlaidos patenka į veiklos sąnaudas, todėl sumažėja apmokestinamasis pelnas

Kodėl verta nuomotis? 

– Nuomos išlaidos patenka į veiklos sąnaudas, todėl sumažėja apmokestinamasis pelnas
Įsigijant IT įrengimą dažniausiai jis nurašinėjamas per 3 m. laikotarpį, tad einamaisiais metais įmonė sumažina savo pelną tik 33,3% nuo išleistų pinigų. Nuomojant kompiuterinę įrangą visa suma (100% išlaidų) yra nurašoma ir tai mažina pelną, tad pelningai dirbančios įmonės renkasi nuomos alternatyvą siekiant mažinti sumokamus mokesčius.

– Nereikia įšaldyti pinigų
Atnaujinti kompiuterius pvz. 10 darbo vietų preliminariai kainuoja 500 Eur x 10 = 5000 Eur. Įmonė gali mokėti 20 Eur x 10 = 200 Eur/mėn. ir panaudoti laisvas lėšas spartesniam verslo vystymui.

– Garantija visu nuomos laikotarpiu
Kad ir kas benutiktų kompiuterinė įranga yra apdrausta nuo bet kokių rizikų, o tai leidžia atsipalaiduoti nemąstant kas bus, jeigu bus.

– Patogu prognozuoti verslo išlaidas
Nėra nieko geriau, nei aiški kaina. Kompiuterinės įrangos nuomos mėnesinė kaina už darbo vietą visuomet pastovi. Net ir sugedus įrangai, ji iškart pakeičiama nauja. Be papildomų mokesčių. Tai leidžia lengvai planuoti ir efektyvinti verslą.

– Profesionali eksperto konsultacija
Specialistai parenka kompiuterį ne tik pagal darbų pobūdį, bet ir konkrečiai naudojamą programinę įrangą. Nuo tenkintinų minimalių iki našiam darbui skirtų programos reikalavimų.

– Nuolat atnaujinama įranga
Įmonė, kurios visa IT įranga yra ne senesnė nei 2 metai dirba efektyviausiai, nes visuomet yra “up to date” – naudoja naujausias programas savo versle. Geriausi architektai brėžinių neberodo juodu ant balto, o pateikia 3D vizualizacijas.
Taip pat tai yra NE piniginė motyvacija darbuotojams. Kiekvienam darbuotojui malonu, kai darbdavys rūpinasi jo darbo inventoriumi ir suteikia geriausius įrankius rezultatams pasiekti. Nėra nieko blogiau, kai darbas stringa dėl senos įrangos ir gėda pasirodyti kompiuterį prieš klientus.

– Pakaitinė įranga gedimo atveju
Gedimo atveju tiekėjas pakeičia nuomojamą kompiuterį nauju. Tai sumažina įmonės “downtime” laiką. Tam, kad išlaikyti nenutrūkstamą darbą įmonė privalo turėti atsarginę įrangą ir būti ją paruošus ekstra atvejui. Nuomojantis kompiuterį įmonė išvengia pakaitinės įrangos biure kaštų ir sumažina laiko sąnaudas įrangos pakeitimui.

JAV daugiau nei 80% įmonių nuomojasi IT įrangą.